Český Krumlov stojí za to po celý rok

Chladné počasí by vás nemělo odradit od cestování, krásy České republiky lze poznávat celoročně. Za návštěvu v zimě stojí například jihočeské město Český Krumlov. Přijeďte prozkoumat památku UNESCO, užít si středověké centrum, pozorovat meandry Vltavy či třeba obdivovat sbírku některého ze zdejších muzeí.

Proč se vydat v zimě do Krumlova? Třeba už jen proto, že nebudete mít problém najít ubytování Jihočeský kraj. V zimě totiž většina Čechů jezdí do Krkonoš. Také se v Krumlově nepotkáte s tisícovkami zahraničních turistů, pro spoustu lidí je česká zima příliš chladná, proto k nám v těchto měsících necestují. Stačí se však teple obléct a výlet si můžete užít i v zimě.

Přivítejte Silvestr v Českém Krumlově

Kde v Česku strávit Silvestra, když ne doma? Spousta lidí by asi řekla že na horách a vydala by se hledat hotely v Krkonoších. Vy však můžete zažít něco originálnějšího. V krumlovských restauracích ochutnáte speciální silvestrovská menu ze zahraničních i českých specialit. Dáte si trdelník v historickém centru, navštívíte Hradní muzeum, čokoládovnu či diskotéku. Mnoho zdejších podniků na Silvestra chystá něco speciálního, stačí si tedy jen vybrat. Oslavy budou probíhat také přímo v hotelích a penzionech.

Trochu klidu na chalupě u Lipna

Jestliže vás nelákají hotely v Českém Krumlově a raději byste si Silvestr užili s partou přátel, pronajměte si chalupu na Lipně nebo chatičku na Šumavě. Pokud se složíte jako celá parta, pronajměte si celou nemovitost s krbem, saunou, vířivkou, kulečníkem atd.

Fantazii se meze nekladou, v Česku existuje spousta krásných míst, kde lze strávit letošního Silvestra. Loni jsme kvůli všem covidovým omezením moc slavit nemohli, tak si to pojďme letos užít dvojnásobně. A na závěr ještě jeden malý tip. Hotely pro zimní či silvestrovský pobyt můžete hledat na Hotely.cz.