Dopřejte si příjemný odpočinkový pobyt v lázních

Cítíte, že už je toho na vás moc, starosti a povinnosti se na vás valí ze všech stran? Možná je ten nejvyšší čas zvolnit a dopřát si relaxaci a oddech. Hoďte alespoň na pár dní všechny vaše starosti za hlavu a vyrazte do některého z hotelů a penzionů nabízejících nejrůznější relaxační procedury a wellness aktivity. Prospějete tím vašemu fyzickému i psychickému zdraví

Prosluněný podzim v České republice

Co takhle strávit příjemné podzimní dny v některých z českých lázních? Stačí si je vybrat podzimní pobyty ve vámi zvolené lokalitě nebo konkrétní lázeňský pobyt. Pak už nic nebude bránit tomu, abyste si odpočinuli od starostí všedních dní a užívali si třeba ve vířivce, v bazénu, sauně nebo na masáži. Lázně jsou zkrátka perfektní volbou nejenom v případech, kdy vás trápí nějaký zdravotní problém, ale i v situacích, kdy potřebujete dobít baterky. 

Poděbrady jako skvělá volba pro odpočinek

Podzimní pobyt v lázních je jako stvořený k procházkám po kolonádě a okolí a také k lázeňským procedurám. Třeba takové lázně Poděbrady rozhodně mají co nabídnout. Vybrat si tu můžete hned z několika druhů masáží. Co takhle hřejivá masáž lávovými kameny? Nebo se nechte hýčkat parafínovým zábalem rukou. Jednoduše se uvolněte a relaxujte. A až si příjemně odpočinete, můžete se projít parkem a pak si osladit život v některé z místních cukráren a kaváren. Při nepříznivém počasí se zastavte v Polabském muzeu. 

Lednicko-valtický areál jako stvořený pro relax

Vaši touhu po relaxaci a odpočinku ukojí i lázně Lednice. Spojte procházku na čerstvém vzduchu s lázeňskými procedurami a navštivte zajímavá místa v okolí lázní. Za zmínku stojí například známý lednický zámek se zámeckým parkem, který je klenotem lednicko-valtického areálu či úchvatný Apollonův chrám.