Jarní dovolená na Šumavě

Láká vás strávit dovolenou v Česku? Pokud máte rádi přírodu, lesy, vodní plochy a skvělé možnosti pro turistiku nebo cyklistiku, pak si určitě zamilujete lokalitu Šumavy, která toho má opravdu hodně k nabídnutí. Na své si tu přijde opravdu každý, nejenom rodiny s dětmi, ale i senioři.

Pobyt na Šumavě pro rodiny, páry i seniory

Pobyty na Šumavě jsou jako stvořené pro každého, kdo hledá příjemný odpočinek nebo chce trávit volný čas aktivním způsobem. V okolí Šumavy budete mít jedinečné podmínky ke strávení dovolené podle vašeho gusta. Za návštěvu stojí Černé a Čertovo jezero, které spojíte s příjemnou procházkou lesem. Oblíbeným výletním cílem je i hora Špičák, na jejíž vrcholky se můžete vyvézt lanovkou. V horní stanici lanovka pak na vás bude čekat rozhledna nabízející parádní výhledy do okolí. A v případě, že by vám nevyšlo počasí, můžete navštívit některé z muzeí, hradů a zámků. Za zmínku stojí třeba muzeum historických vozidel v Železné rudě.

Ubytování v samém srdci Šumavy

Zarezervujte si ubytování na Šumavě v některém z hotelů, penzionů a apartmánů. Vybrat si můžete z široké nabídky a různých služeb. Ať už preferujete pobyty se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí, pro každého se najde něco.

Odpočinková dovolená ve wellness stylu

Preferujete spíše odpočinek a relaxaci? Pak pro vás budou jako stvořené jarní pobyty ve wellness stylu. Co takhle se třeba uvolnit ve vířivce, zaplavat si v bazénu, prohřát ztuhlé tělo v sauně nebo si zajít na masáž? Wellness pobyty si určitě zamilujete.

Najděte si ubytování přesně podle vašich představ

Poznejte krásy České republiky a užijte si naplno vaše volné dny. Pro dovolenou v Česku si zarezervujte ubytování na Hotel.cz, kde si můžete vybrat z široké nabídky ubytovacích zařízení po celé České republice přesně podle vašich představ, přání a požadavků.