Silvestrovský pobyt v lázních je luxusem, který si může dovolit každý

Senior couple in knitted cap enjoying together outdoor bathtub with glass of wine at their terrace during a cold winter day.

Prosinec je již tady a s ním přichází i tolik očekávané svátky. Ty se stávají chvílemi klidu, odpočinku a trávení času s vaší rodinou i přáteli. Navzdory zažité představě není vůbec nutné tyto okamžiky trávit u vás doma a stresovat se s nekonečnými přípravami, ale mnohem lepším nápadem je vsadit na služby wellness resortu. Která místa stojí za to?

Klid a péče

V posledních letech si silvestrovské pobyty v hotelech získávají stále větší popularitu, přičemž se vážně není čemu divit. Silvestrovský pobyt v lázních s sebou totiž přináší spoustu skvělých benefitů, jež ocení všichni zaneprázdnění lidé.

Zajímavý balíček služeb nabízí například vyhlášené lázně Darkov, kde se dočkáte celkem pěti nocí plných romantiky. Samozřejmostí jsou tři pokrmy dle výběru denně, přístup do bazénu, přírodní jodobromová koupel, oxygenoterapie a bohatý kulturní program.

Cenově přívětivější variantou jsou lázně Litoměřice, jejichž silvestrovský balíček vám umožní pobyt na dvě noci. Základnou se vám stane moderně vybavená loď Florentina, která na konci roku bude pořádat bohatý raut i oslavu s přípitkem. Už jste někdy slavili tímto originálním způsobem?

Podívejte se sami

Výše zmíněné možnosti nejsou samozřejmě jedinými variantami, a tak se vám rozhodně vyplatí prohlédnout si širokou nabídku na vlastní oči. Zajímají-li vás lázně a jejich služby, podívejte se na internetové stránky pod odkazem spa.cz.

V přehledné tabulce si vyberete kýženou destinaci a rozkliknete si seznam jednotlivých poskytovatelů i jejich balíčků. Během chvíle si zarezervujete kýžené ubytování a budete se moci začít těšit na konec měsíce. Nemusíte se obávat, jelikož v případě několikadenních pobytů se nejedná o nic drahého, a tak si daný relax užije opravdu každý.