Užijte si zimní dovolenou v Krkonoších

Kde jinde strávit zimní dovolenou než na horách? V prostředí, kde vás obklopí třpytivý sníh. V místě, kde si můžete užít zimních radovánek ve sněhu, stejně tak si udržíte kondičku zimními sporty. Pojďte se vydat na cestu do Krkonoš.

Zimní dovolená v Krkonoších

Zveme vás do ráje samotného Krakonoše. Do místa, kde je nejvyšší hora Česka Sněžka. Komfort zde najdou lidé, kterým stačí čistá příroda, a také ti, jež hledají luxusní povyražení. Ubytování v Krkonoších nabízí vše. Takže chcete si užít hýčkání, dopřávat si dobré jídlo v restauracích a nevadí vám noční život? Pak zajeďte do Špindlerova Mlýna. Je tu skutečně rušno a najdete tady největší přepych Krkonoš. Ostatně sami si jistě pamatujete, že v dobách bez omezení zahajovaly sezónu ve Špindlu největší celebrity. Takový silvestrovský pobyt ve vás zanechá jistě velké vzpomínky. Pokud vás ale neláká až takové vzrušení, dovolená v Krkonoších může být i v menším městečku, jako je Trutnov. Jestli vyjedete čistě za lyžováním, doporučujeme Harrachov.

Vánoční pobyt – Krkonoše

Vánoční pobyt v Peci pod Sněžkou je také skvělou volbou, zejména pro rodiny s dětmi je toto místo malebné. Velmi oblíbené místo pro rodiny s dětmi je Vrchlabí. V podstatě je kousek od Špindlerova mlýna, ale není zde tolik turistů. A přitom z tohoto místa můžete vyrazit přímo do hor nebo také do Podkrkonoší a budete tak objevovat kouzla těchto krajů. Navnadili jsme vás? Podívejte se na internet. Najděte si ubytování na Hotel.cz, kde si určitě vyhledáte lokalitu i hotel na míru vaší dovolené. Pospěšte si však, protože zejména v dnešní době Češi tráví dovolené v tuzemsku a vánoční či silvestrovský pobyt bookují velmi rychle. Takže rozhodně neváhejte, vybírejte a klikejte, ať máte dovolenou jako v pohádce. A kde jinde ji strávit než u Krakonoše, že?