Zima ještě nekončí!

Přestaňte sledovat zprávy plné negativních zpráv a vyrazte do hor. Sněhu tam je pořád habaděj! Kam vyrazit?

Sázkou na jistotu samozřejmě jsou Krkonoše, kde se sníh drží až do prvních jarních měsíců. Lyžaře však na našich nejnavštěvovanějších horách lákají i perfektně upravené sjezdovky a běžecké stopy v kombinaci s vysokým standardem služeb srovnatelným s konkurenčními zahraničními středisky. Lákavé ovšem jsou i tamní snowparky a různé lákavé akce typu noční lyžování pro romantiky. Zimní dovolená v Krkonoších zkrátka v mnoha ohledech rozhodně stojí za to.

Krkonošská horská střediska

Skiareál Harrachov, Rokytnice, malá Úpa, Benecko, Špindlerův Mlýn, Černý důl, Pec pod Sněžkou, Paseky nad Jizerou. To jsou nejznámější krkonošská lyžařská střediska. Skvěle si zalyžujete všude. Mírné a široké svahy vhodné pro rodiny s dětmi najdete v Rokytnici nad Jizerou. Skokanskými můstky je vyhlášený Harrachov, snowpark na vás čeká v Mladých Bukách, noční lyžování je doménou Špindlerova Mlýna.

Penziony i luxusní apartmány

Kde se ubytovat? Ubytování v Krkonoších, to jsou cenově dostupné penziony i luxusní apartmány pro ty nejnáročnější. A téměř všechny sdružuje portál Hotel.cz. A tím výběr vhodného ubytovacího zařízení značně usnadňuje a urychluje. V nabídce navíc nenajdete pouze samotné hotely, nýbrž i velmi lákavé pobytové balíčky. Zkrátka zimní pobyty se vším všudy.

S rezervací letní dovolené neotálejte

Pár kliknutí na klávesnici vás tak dělí i od luxusního romantického či wellness pobytu, nebo baterky dobíjející jarní dovolené. A pozor, v nabídce už jsou i letní pobyty. Ani s jejich rezervací neotálejte. Vzhledem k tomu, že dovolená v tuzemsku je stále v kurzu, mohlo by se stát, že ty nejlepší lokality za slušné ceny brzy nebudou. “Ubytování na Hotel.cz” si zkrátka rezervujte spíše dříve než později.