Příspěvek na lázně lze využít do konce března

Spousta Čechů s radostí v době covidu využila státní příspěvek na lázně. Cestování mimo republiku bylo komplikované, takže strávit dovolenou v lázeňském městečku se zdálo jako ideální volba. Uvažovali jste o tom také, ale nakonec jste se neodhodlali? Máme pro vás dobrou zprávu. Příspěvek na lázně lze využít i v roce 2022.

Lázeňský pobyt rozhodně není určený jen pro cestovatele pokročilého věku. Stejně dobře si lázně užije mladý pár, nebo dokonce rodina s dětmi. Stačí vybrat to správné lázeňské zařízení či lokalitu, kde se nachází dostatek možností zábavy. Vždyť třeba v Jeseníkách si můžete dopoledne dopřát lázeňskou proceduru a odpoledne se vydat na túru, nebo naopak.

Až do konce března 2022 sleva 2 000 Kč na osobu

Vydejte se do lázní právě teď! Až do konce března 2022 lze využít příspěvek na lázně ve výši 2 000 Kč na osobu. Očekává se, že platnost poukazů bude ještě prodloužena do konce června, ale prozatím to není jisté. Nečekejte tedy a rezervujte si svůj pobyt na březen. 

Lázeňský příspěvek je nutné využít v registrovaném lázeňském zařízení. Musí být použitý na pobyt o délce minimálně 6 nocí, který obsahuje aspoň 5 procedur. Nárok na poukaz však má každá dospělá osoba s trvalým pobytem na území ČR, žádné další podmínky stanovené nejsou.

Jak to celé funguje?

Svůj poukaz do lázní si vygenerujete online. Na webu Kudyznudy.cz zadáte své jméno, příjmení a e-mailovou adresu, na niž vám bude poukaz doručen. Pak už si jen vyberete svůj lázeňský pobyt a při jeho platbě uvedete voucher. Jedná se o osmimístný kód.

Je však třeba podotknout, že lázně mají omezený počet voucherů, které mohou přijmout. Vámi vybrané lázně už tedy možná mají kapacitu vyčerpanou, takže je dobré si to předem ověřit. Jestli voucher lázně přijmou, zjistíte nejlépe přímým kontaktováním. Seznam lázeňských zařízení najdete na Spa.cz.