Krušné Hory, aneb kam vyrazit za zábavou?

Sportovní areál Klíny

Mezi známé sportovní středisko patří areál Klíny, který se nachází nedalo německých hranic, poblíž vesničky Mníšek v Ústeckém kraji. Najdete zde zábavu nejen pro děti, ale na své si přijdou i dospělí. 

Bobová dráha

Areál nabízí bobovou dráhu dlouhou necelý kilometr. Navíc se nemusíte strachovat, jak se dostat zpět nahoru, protože nazpět vás vyveze sedačková lanovka, která je v ceně. 

Lanový park

Svou zdatnost a odvahu v překonávání překážek si můžete vyzkoušet v lanovém parku, který nabízí 18 různých překážek mezi stromy.

Kola a koloběžky

Sportovní areál nabízí zapůjčení kol a koloběžek pro děti i dospělé. Na výběr máte tratě pro začátečníky i pro pokročilé.

Areál nenabízí jen tyto adrenalinové aktivity, ale i mnoho dalšího. Konají se zde pravidelné akce pro děti, sportovní soutěže a další akce. Výhodou je, že s sebou nepotřebujete žádné vlastní vybavení, protože vám zde vše potřebné zapůjčí. Hned vedle areálu je velké parkoviště, takže nemusíte mít strach, že byste neměli kde zaparkovat. V případě, že by vás přepadl hlad nebo chuť na něco dobrého, pak můžete navštívit restauraci vedle lanovky.